Csoportok

Csoportok

Kecskemét Táncegyüttes csoportjai és próbarendje 2020/21-es évadban:

 

Lurkó csoport (4-6 évesek):

12-es terem, péntek 16.30-17.15-ig

Csoportvezető:

Böde-Harkai Csilla

 

Nagylurkó csoport (6-8 évesek):

10-es terem, szerda 16.30-17.00-ig

Csoportvezető:

Böde-Harkai Csilla

 

Csutri csoport (8-10 évesek):

12-es terem, szerda 16.45-18.15  és péntek 17.15.18.45-ig

Csoportvezetők:

Molnár Máté - Rőfi Renáta

 

Suprik csoport (10-12 évesek):

7-es terem, kedd 16.45-18.15-ig, csütörtök 17.00-18.30-ig

Csoportvezetők:

Böde István – Lukácsné Haránt Eszter

 

Kisbetyár csoport (12-14 évesek):

7-es terem,  kedd, csütörtök 15.00-16.30-ig

Csoportvezetők:

Molnár Máté - Márkli Zsuzsanna

 

Nagybetyár csoport (13-15 évesek):

12-es terem FIÚK 10-es terem LÁNYOK, hétfő 16:00-17:30, 7-es terem, péntek 16.30-18.30-ig

Csoportvezetők:

Böde István – Lukácsné Haránt Eszter

 

Ifi csoport (15-17évesek):

12-es terem FIÚK hétfő 16:00-17:30,10-es terem LÁNYOK kedd 16:30-18:00, szerda 16.00.-18.00-ig

Csoportvezetők:

Böde István – Márkli Zsuzsanna

 

KTE csoport (felnőtt csoport):

7-es terem, hétfő 16:30-18:45 kedd, péntek 19.00-22.00-ig

Csoportvezetők:

Böde István – Márkli Zsuzsanna

Parázs csoport (EFOP csoport):

7-es terem, csütörtök 19.00-21.30-ig

Csoportvezetők:

Lukács László - Lukácsné Haránt Eszter

 

Családi haladó csoport (Muslinca):

7-es terem, szerda 18.30-20.30-ig

Csoportvezetők:

Böde István – Böde-Harkai Csilla

 

Családi kezdő csoport (Muskotály):

12-es terem, szerda 18.30-20.30

Csoportvezetők:

Molnár Máté - Rőfi Renáta

 

Szikra csoport:

12-es terem, hétfő 18.30-20.30

Csoportvezetők:

Kalmár József - Rőfi Renáta

 

 

Tűzön-Vízen Át Egyesület

 

Kezdő

10-es terem, hétfő 19.00-21.00

Csoportvezetők: Schaáf Gábor - Pusztai Regina

 

Haladó csoport:

7-es terem hétfő, 12-es terem csütörtök 19.00-21.00

Csoportvezetők: Molnár Máté - Márkli Zsuzsanna

 

 

 

Partnereink

Hírös Agóra
Mercedes Benz
Emberi Erőforrások Minisztériuma
NKA
Kecskemét
Modern Home
Csoóri Sándor alap
Halmos Béla Program