Csoportok

Csoportok

Kecskemét Táncegyüttes csoportjai és próbarendje 2019/20-es évadban:

 

Lurkó csoport (4-6 évesek):

12-es terem, kedd 16.30-17.15-ig

Csoportvezető:

Lukácsné Haránt Eszter

 

Nagylurkó csoport (6-8 évesek):

12-es terem, hétfő 16.30-17.00-ig

Csoportvezető:

Molnár Máté

 

Csutri csoport (8-10 évesek):

12-es terem, hétfő 16.15-18.15  és csütörtök 17.15.18.45-ig

Csoportvezetők:

Böde István - Böde-Harkai Csilla

 

Suprik csoport (10-12 évesek):

7-es terem, kedd 17.15-18.45-ig, 12-es terem, csütörtök 17.00-18.30-ig

Csoportvezetők:

Molnár Máté – Márkli Zsuzsanna

 

Kisbetyár csoport (12-14 évesek):

7-es terem,  szerda, péntek 15.00-17.00-ig

Csoportvezetők:

Böde István – Lukácsné Haránt Eszter

 

Nagybetyár csoport (13-15 évesek):

7-es terem, kedd, csütörtök 15.00-17.00-ig

Csoportvezetők:

Böde István – Márkli Zsuzsanna

 

Ifi csoport (15-17évesek):

7-es terem, hétfő 16.15.-18.30, péntek 16.30.-18.45-ig

Csoportvezetők:

Molnár Máté - Lukácsné Haránt Eszter

KTE csoport (felnőtt csoport):

7-es terem, kedd, péntek 19.00-22.00-ig

Csoportvezetők:

Böde István – Márkli Zsuzsanna

Parázs csoport (EFOP csoport):

7-es terem, csütörtök 19.00-22.00-ig

Csoportvezetők:

Lukács László - Lukácsné Haránt Eszter

Családi csoport (Muslinca):

7-es terem, szerda 18.30-20.30-ig

Csoportvezetők:

Böde István – Böde-Harkai Csilla

 

Családi kezdő csoport (Muskotály):

12-es terem, szerda 18.30-20.30

Csoportvezetők:

Molnár Máté - Márkli Zsuzsanna

 

Szikra csoport (Kecskemét Táncegyüttes volt tagjai):

12-es terem, hétfő 18.30-20.30

Csoportvezetők:

Böde István - Böde-Harkai Csilla

 

Tűzön-Vízen Át Egyesület próbái:

 

Kezdő

10-es terem, hétfő, csütörtök 19.00-21.00

Csoportvezetők: Schaáf Gábor - Pusztai Regina

 

Haladó csoport:

7-es terem, hétfő, 12-es terem csütörtök 19.00-21.00

Csoportvezetők: Molnár Máté - Márkli Zsuzsanna

 

Partnereink

Hírös Agóra
Mercedes Benz
Emberi Erőforrások Minisztériuma
NKA
Kecskemét
Modern Home
Phoenix Mecano
Halmos Béla Program