Array ( [REDIRECT_STATUS] => 200 [HTTP_USER_AGENT] => CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/) [HTTP_ACCEPT] => text/html,application/xhtml+xml,application/xml;q=0.9,*/*;q=0.8 [HTTP_ACCEPT_LANGUAGE] => en-US,en;q=0.5 [HTTP_IF_MODIFIED_SINCE] => Sat, 20 Apr 2019 06:57:48 CEST [HTTP_HOST] => kecskemettanc.hu [HTTP_CONNECTION] => Keep-Alive [HTTP_ACCEPT_ENCODING] => gzip [PATH] => /usr/local/sbin:/usr/local/bin:/usr/sbin:/usr/bin:/sbin:/bin [SERVER_SIGNATURE] =>
Apache Server at kecskemettanc.hu Port 80
[SERVER_SOFTWARE] => Apache [SERVER_NAME] => kecskemettanc.hu [SERVER_ADDR] => 88.99.251.246 [SERVER_PORT] => 80 [REMOTE_ADDR] => 54.242.25.198 [DOCUMENT_ROOT] => /home/kecskemettanc/www [REQUEST_SCHEME] => http [CONTEXT_PREFIX] => [CONTEXT_DOCUMENT_ROOT] => /home/kecskemettanc/www [SERVER_ADMIN] => webmaster@mail.inter.hu [SCRIPT_FILENAME] => /home/kecskemettanc/www/index.php [REMOTE_PORT] => 59068 [REDIRECT_URL] => /csoportok [REDIRECT_QUERY_STRING] => path=csoportok [GATEWAY_INTERFACE] => CGI/1.1 [SERVER_PROTOCOL] => HTTP/1.1 [REQUEST_METHOD] => GET [QUERY_STRING] => path=csoportok [REQUEST_URI] => /csoportok [SCRIPT_NAME] => /index.php [PHP_SELF] => /index.php [REQUEST_TIME_FLOAT] => 1560756494.318 [REQUEST_TIME] => 1560756494 )

Csoportok

Csoportok

Kecskemét Táncegyüttes csoportjai és próbarendje 2018/19-es évadban:

 

Lurkó csoport (5-6 évesek):

7-es terem, hétfő 16.30-17.15-ig

Csoportvezető:

Lukácsné Haránt Eszter

 

Nagylurkó csoport (6-8 évesek):

7-es terem, hétfő 17.30-18.15-ig

Csoportvezető:

Lukácsné Haránt Eszter

 

Csutri csoport (8-10 évesek):

7-es terem, csütörtök 17.00.18.30-ig

Csoportvezetők:

Böde István - Lukácsné Haránt Eszter

 

Suprik csoport (10-12 évesek):

7-es terem, kedd, 12-es terem csütörtök 17.00-18.30-ig

Csoportvezetők:

Molnár Máté – Márkli Zsuzsanna

 

Kisbetyár csoport (12-14 évesek):

7-es terem,  szerda, péntek 15.15-16.45-ig

Csoportvezetők:

Böde István – Márkli Zsuzsanna

 

Nagybetyár csoport (13-15 évesek):

7-es terem, kedd, csütörtök 15.15-16.45-ig

Csoportvezetők:

Böde István – Márkli Zsuzsanna

 

Ifi csoport (15-17évesek):

7-es terem, hétfő 18.30-20.00, péntek 17.00.-18.30-ig

Csoportvezetők:

Molnár Máté - Lukácsné Haránt Eszter

KTE csoport (felnőtt csoport):

7-es terem, kedd, péntek 19.00-22.00-ig

Csoportvezetők:

Böde István – Márkli Zsuzsanna

Parázs csoport (EFOP csoport):

7-es terem, csütörtök 19.00-22.00-ig

Csoportvezetők:

Molnár Máté - Lukácsné Haránt Eszter

Családi csoport (Muslinca):

7-es terem, szerda 18.30-20.30-ig

Csoportvezetők:

Böde István – Márkli Zsuzsanna

 

Családi kezdő csoport (Muskotály):

12-es terem, szerda 18.30-20.30

Csoportvezetők:

Takács István – Rózsa Sára

 

 

Tűzön-Vízen Át Egyesület próbái:

 

Közép-haladó

10-es terem, hétfő, csütörtök 18.30-20.30

Csoportvezetők: Kalmár József – Márkli Zsuzsanna

 

Haladó csoport:

12-es terem, hétfő 18.30-20.30

Csoportvezetők: Csík Dávid – Csík Zsófia

 

Partnereink

Hírös Agóra
Mercedes Benz
Emberi Erőforrások Minisztériuma
NKA
Kecskemét
Modern Home
Phoenix Mecano
Halmos Béla Program